Koduleht on veel arendamisel. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.
Blogi, uudised, artiklid, õpetused ja palju muud pidevalt täienevat materjali. Meeldivat lugemist!

WordPress kodulehe tegemine 2. osa – Domeen

Koostas: Digiloom meeskond
13. veebr. 2022

PS: Tegemist on järjejutu stiilis juhendiga. See tähendab, et juhend ei ole veel tervikuna valmis loodud. Tutvuda saab hetkel 2. osaga ning teemat sisse juhatava postitusega siit.

Mis asi on domeen?

Kodulehe tegemine või selle protsess võiks alata domeeniga. Domeen on miski, mis justkui identifitseerib meie kodulehte või selle nime – vähemalt nii on ilmselt paljud seda harjunud nägema. See on miski, mis võimaldab meil interneti brauseris tekitada ühendus majutuses oleva veebilehe sisuga. Veel lihtsamas sõnastuses on see veebilehe aadress (nö veebilehe-aadress.ee). Ja veel lihtsamini öeldes on see miski, mis me trükime internetis

Mis toimub domeeni tagataustal?

Domeen võib justkui omada mingisugust nimetust või veebilehe aadressi (nt. google.com). See võimaldab meil ligi pääseda enda arvutis olevast brauserist, kellegi teise kodulehele. Tegelikult on see määratud Sinu enda poolt ühele kindlale IP aadressile.

Anna oma ärile uus jõud Wordpressiga!

Kodulehe või e-poe loomine on põnev protsess, mis võimaldab Sinu ideed nähtavaks teha kogu maailmale ning tõsta ettevõtte usaldusväärsust - see omakorda suurendab klientide arvu ja nende lojaalsust.
Digiloom pakub väga põhjalikke ning mitmekülgseid kodulehe ja e-poe koolitusi, mis on suunatud nii algajatele kui ka mõningal määral edasijõudnutele.

Teenuste valdkonda kuuluvad nii lihtsamate kui ka erilahenduste näol kodulehe tegemine, e-poe tegemine, logode tegemine, SEO tegemine.
Kontakt
  • rainer@digiloom.ee
  • (+372) 55 123 123
  • Aardla 23a, Tartu
Copyright © 2020-2023 Digiloom. Kõik õigused kaitstud.

Hei, külastaja...

Soovime märku anda, et käesolev veebileht on veel arendusjärgus. See tähendab, et kodulehel liiklemine võib olla veidi "konarlik" ning puuduva infoga.

Vastavalt kokkulepetele ja soovidele on meie koduleht sellegipoolest kõigile avatud.

Koolitustel osalenutele

Tutvu meie lisamaterjaliga alloleva nupu kaudu ning tuleta kokkuvõtvalt meelde, mida õppisid.
Juhendmaterjal

Logi sisse

x