Koduleht on veel arendamisel. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.

Soovid suurendada kliendibaasi ja tekitada rohkem müüki? E-pood annab selleks võimaluse.

E-poe omamine annab Sulle võimaluse unistuste idee muuta edukaks äriks ja näha kuidas see samm-sammult, müük-müügi haaval kasvab. Oled valmis? Alusta teekonda ja kasvata oma toodete müügivõimalusi e-poega .

näidisprojekt: ultimatebeauty.ee
näidisprojekt: charmsalong.ee

E-poe loomise protsess

E-poe loomise protsess sarnaneb tavapärasele kodulehe loomisele. Erinevuseks on see, et tööd on kokkuvõttes veidi rohkem. Üldine protsess võib erineda sõltuvalt projekti sisust, eesmärgist ja isiklikest soovidest. Sellegipoolest, on välja kujunenud kindlad sammud, mis on veebimaailmas nö kanda kinnitanud. Ka meie, e-poe loomisel, järgime neid samme. Lisaks, huvilistele tutvustame neid koolitustel.
1.

Suhtlus/vestlus

Esimese asjana kuulame kliendi soove. Vestleme, arutleme ja leiame potentsiaalse lahenduse projekti teostamiseks. Protsessi tõhustab päringu tegemine.
2.

E-poe eeltööd

Teise tegevusena paneme paika täpse plaani nii sisu, funktsionaalsuste kui ka kasutajakogemusele. Analüüsime sihtturgu ja konkurente, et kindlustada e-poele tugev alustala.
3.

Disaini loomine

Kolmandana kujundame kasutajasõbraliku ja visuaalselt meeldejääva e-poe disaini, mis peegeldab teie brändi ja on suunatud õigele sihtgrupile.
4.

E-poe arendamine

Neljandas faasis teisendame disaini töötavaks lahenduseks. Ehitame lehed, lisame funktsionaalsused ja tagame seadmesõbralikkuse.
5.

E-poe testimine

Viiendas sammus kindlustame, et e-pood töötaks probleemivabalt. Testime erinevaid brauserid, seadmeid ja üldist funktsionaalsust.
6.

E-poe avalikustamine

Esimese asjana kuulame kliendi soove. Vestleme, arutlame ja püüame leida õige lahenduse projekti teostamiseks.
7.

E-poe korrashoid

Esimese asjana kuulame kliendi soove. Vestleme, arutlame ja püüame leida õige lahenduse projekti teostamiseks. Neljas rida teksti.
?

Huvi e-poe vastu?

Alusta 1. punkti läbi viimist juba täna ja esita meile päring. Esialgne projekti ülevaade on Sinu jaoks täiesti TASUTA.

E-poe tegemise protsess tundub liiga pikk? Vajad kiiremat varianti?

Tõsi, eelneva järgi võibki protsess aeganõudvam olla. Keskmise projekti kestvus on ligikaudu 1 kuu. Eeliseks on läbimõeldud ja oma võimalikul parimal viisil töötav e-pood. Sellegi poolest on arusaadav, et mõnikord on vaja enda e-pood kiiremini tööle saada. Olgu selleks lähenevad sündmused, tähtpäevad, pühad vms, mille puhul on vaja võimalikult kiirelt tooteid, potentsiaalsetele klientidele näidata või müüma hakata. Protsessi osas tähendab see, et mõned eelnevad sammud jäetakse välja või tõmmatakse nende töösisu ajaline osa võimalikult kokku. Sellel on mõned miinused, kuid see ei tähenda, et tulemus kehv on. Töö kiirele ja edukale teostusele aitab kindlasti kaasa e-poe tellija poolne detailne sisendinfo ja kiire infovahetus.

Soovi korral küsi meilt lisa või esita päring kiiremini teostatavale lehele.

4 enamlevinud küsimust, kiirete vastustega...

Mida sisaldab üks e-pood?
Lühikene vastus: Kõike, mis toob müügile kasu. Tavapärased 7-8 mobiilisõbralikku lehte (avaleht, e-pood/tooted, privaatsuspoliitika leht, müügitingimuste leht, ostukorv, kassa, meist/ettevõttest, kontakt) kliendi poolt saadetud infoga. Lisaks müüdavad tooted + makselahendus(ed) + tarnelahendused + kontaktivorm + üldine SEO Google'i jaoks. Kõik vajalik, et end internetis avalikuks teha.

Kui palju maksab üks e-pood?
Lühikene vastus: Oleneb, millist e-poe lahendust soovitakse.
Lihtsamad ja kiiresti teostatavad lahendused alates 479€. Siinpuhul tasub teada, et keskmine e-poe maksumus jääb 800€-1200€ vahele.
Kui kiiresti valmib üks e-pood?
Lühikene vastus: Oleneb, millist e-poe lahendust soovitakse. Milline algmaterjal saadetakse ja kui kiiresti toimub infovahetus.
Lihtsamad ja kiiresti teostatavad lahendused keskmiselt 4-10 tööpäeva. Vastavatel tingimustel 2-3 tööpäevaga - küsi lisa.

Kas kliendina on e-poodi lihtne hallata?
Lühikene vastus: Oleneb, millist e-poe lahendust soovitakse. Üldiselt on tegemist lihtsama Wordpress + Woocommerce baasil tehtud e-poega, kus info (tooted, muu tekst ja meedia) muutmine ja vahetamine on kasutajasõbralik (st. mugav/kerge). Soovi korral saab osa võtta ka koolitustest.

Anna oma ärile uus jõud Wordpressiga!

Kodulehe või e-poe loomine on põnev protsess, mis võimaldab Sinu ideed nähtavaks teha kogu maailmale ning tõsta ettevõtte usaldusväärsust - see omakorda suurendab klientide arvu ja nende lojaalsust.
Digiloom pakub väga põhjalikke ning mitmekülgseid kodulehe ja e-poe koolitusi, mis on suunatud nii algajatele kui ka mõningal määral edasijõudnutele.

Teenuste valdkonda kuuluvad nii lihtsamate kui ka erilahenduste näol kodulehe tegemine, e-poe tegemine, logode tegemine, SEO tegemine.
Kontakt
  • rainer@digiloom.ee
  • (+372) 55 123 123
  • Aardla 23a, Tartu
© 2020-2024 Digiloom. Kõik õigused kaitstud.

Logi sisse

x