Koduleht on veel arendamisel. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.

Kas soovid end otsingumootorites (nt. Google) esile tõsta? Kasvata oma äri läbi SEO strateegiate!

Erinevad SEO lahendused, mis sobivad nii lihtsamatele kui ka keerukamatele kodulehtedele. Räägi meile oma eesmärkidest ja aitame Sind otsingumootorites esile tõsta. Kasutame erinevaid lahendusi alates tehnilise SEO loomisest kuni erinevate strateegiate välja mõtlemiseni.

SEO tegemise protsess

SEO protsess võib erineda sõltuvalt projekti eripäradest, eesmärkidest ja kliendi enda poolsetest vajadustest. Küll aga on olemas kindlad sammud, mis annavad SEO valdkonnas efektiivseid tulemusi. Digiloomas järgime neid samme SEO teenuste pakkumisel. Lisaks tutvustame neid põgusalt ka Idee Turg koolitustel.
1.

Suhtlus ja vajaduste analüüs

Arutelu kliendiga, et mõista nende äri eesmärke ja sihtrühma. See annab selgema aluse SEO strateegiale.
2.

SEO audit ja eeltööd

Veebisaidi hetke olukorra analüüs. Sealhulgas tehniline SEO, metaandmed, sisu kvaliteet ja märksõnade paigutus.
3.

SEO strateegia välja tõõtamine

Kliendi eesmärkidele ja vajadustele vastava personaalse SEO strateegia loomine, sealhulgas märksõnade valik ja sihtrühma kaasamise plaan.
4.

SEO rakendamine

Veebilehe sisu, struktuuri ja tehnilise poole optimeerimine, et parandada nähtavust otsingumootorites, eelkõige Google'is.
5.

Sisu loomine ja optimeerimine jooksvalt

Regulaarse ja asjakohase sisu loomine ja optimeerimine, et parandada veebilehe autoriteetsust ja nähtavust Google'is.
6.

Mõõtmine ja optimeerimine

SEO strateegia tulemuste jälgimine ja analüüs. Regulaarne kohandamine ja optimeerimine vastavalt tulemustele ja otsingumootorite algoritmide muutustele.
7.

Järelhooldus ja klienditugi

Pärast esialgset SEO optimeerimist tagame jätkuva analüüsi. Nõustame ja teeme kohandusi, et hoida teie veebileht otsingutulemustes esimeste seas.
?

Pakkus huvi?

Alusta 1. punkti läbi viimist juba täna ja esita meile päring. Esialgne SEO ülevaade (SEO audit) on Sinu jaoks täiesti TASUTA.

Vajad kiiret SEO tegemist? Pakume nii ühekordset tegemist kui ka pikaajalist SEO strateegiat!

Mõistame, et mõnikord on vaja kiiret lahendust SEO alustamiseks, eriti kui koduleht ei ole veel otsingumootoritele optimeeritud. Sel juhul pakume ühekordset SEO teenust, mis hõlmab kõiki esmaseid töid. Näiteks märksõnade analüüs, sisu optimeerimine ja tehnilise SEO parandused. Eelnev tagab, et teie veebisait saab kiire stardi otsingumootorite nähtavuse osas.

Soovi korral küsi meilt lisa või esita päring kiiremini teostatavale SEO optimeerimisele.

SEO 4 enamlevinud küsimust, kiirete vastustega...

Mis on SEO ja miks see on oluline?
Lühikene vastus: SEO (ing. k. Search Engine Optimization) on otsingumootoritele optimeerimine. See hõlmab tegevusi, mida tehakse selleks, et parandada veebilehe nähtavust otsingumootorites. See on üks olulisemaid tegevusi veebilehtedel, et suurendada Sinu kodulehe veebisaidi liiklust, parandades selle positsiooni otsingutulemustes.

Kui palju maksab SEO teenus?
Lühikene vastus: SEO teenuste hinnad võivad erineda sõltuvalt projektist ja pakutavate teenuste ulatusest. Pakume kohandatud hinnakujundust vastavalt Sinu vajadustele ja eesmärkidele, pakkudes nii ühekordset optimeerimist (alates 250€) kui ka pikaajalist SEO haldust (alates 90€/kuu). 
Kui kiiresti hakkab SEO tööle?
Lühikene vastus: SEO tulemused võivad varieeruda mitmete tegurite põhjal, sealhulgas konkurentsist ja veebisaidi algsest seisundist. Tavaliselt võib esimeste märkimisväärsete muutuste märkamiseks kuluda 3-6 kuud.

Kas SEO nõuab pidevat tähelepanu või piisab ühekordsest optimeerimisest?
Lühikene vastus: Kuigi teatud SEO-ga seonduvad tegevused võivad olla ühekordsed (nagu veebilehe algne tehniline optimeerimine), on SEO enamasti pikaajaline protsess. See hõlmab regulaarset sisu loomist, märksõnade uuendamist ja kodulehe analüüsimist.

Anna oma ärile uus jõud Wordpressiga!

Kodulehe või e-poe loomine on põnev protsess, mis võimaldab Sinu ideed nähtavaks teha kogu maailmale ning tõsta ettevõtte usaldusväärsust - see omakorda suurendab klientide arvu ja nende lojaalsust.
Digiloom pakub väga põhjalikke ning mitmekülgseid kodulehe ja e-poe koolitusi, mis on suunatud nii algajatele kui ka mõningal määral edasijõudnutele.

Teenuste valdkonda kuuluvad nii lihtsamate kui ka erilahenduste näol kodulehe tegemine, e-poe tegemine, logode tegemine, SEO tegemine.
Kontakt
  • rainer@digiloom.ee
  • (+372) 55 123 123
  • Aardla 23a, Tartu
© 2020-2024 Digiloom. Kõik õigused kaitstud.

Logi sisse

x