Koduleht on veel arendamisel. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.

Oled huvitatud enda äri kasvatama professionaalselt loodud kodulehega?

Erinevat tüüpi kodulehtede tegemine - lihtsad, kiired, keerulised, teemaga, kujundusmalliga, nullist, rätseplahendused... Anna lihtsalt märku, millist soovid ja tee oma äriidee internetis kõigile nähtavaks.

näidisprojekt: sinilinnuke.ee
näidisprojekt: tmshop.ee
näidisprojekt: ahjakool.ee
näidisprojekt: orasmetall.ee
näidisprojekt: siprojekt.ee

Kodulehe loomise protsess

Kodulehe loomine või selle protsess võib kohati erineda sõltuvalt projekti sisust, eesmärgist ja isiklikest soovidest. Siiski, on ühed kindlad sammud, mis on veebimaailmas nö kanda kinnitanud. Ka meie, kodulehe loomisel, järgime neid samme. Lisaks, huvilistele tutvustame neid koolitustel.
1.

Suhtlus/vestlus

Esimese asjana kuulame kliendi soove. Vestleme, arutleme ja leiame potentsiaalse lahenduse projekti teostamiseks. Protsessi tõhustab päringu tegemine.
2.

Kodulehe eeltööd

Teise tegevusena paneme paika täpse plaani nii sisu, funktsionaalsuste kui ka kasutajakogemusele, et loodav leht hakkaks täitma Sinu idee eesmärke.
3.

Disaini loomine

Kolmandana loome nö visuaalse kavandi, mis kajastab kogu veebilehe välimust ja edasi antavat emotsiooni. Sellega tõhustame veebilehe arendusfaasi kulgu.
4.

Kodulehe arendamine

Neljandas faasis teisendame disaini töötavaks lahenduseks. Ehitame lehed, lisame funktsionaalsused ja tagame seadmesõbralikkuse.
5.

Kodulehe testimine

Viiendas sammus kindlustame, et veebileht töötaks probleemivabalt. Tuvastame üldised või arenduse käigus tekkinud vead ning lahendame need enne lehe avalikustamist.
6.

Kodulehe avalikustamine

Kuuendaks avalikustame loodud lehe internetis ning teeme selle Sinu klientidele nähtavaks. Teenuste või toodete müük saabki siit alguse.
7.

Kodulehe korrashoid

Pakume äsja loodud lehele kuu- või aastapõhist haldust ja hooldust. Eelnev tagab regulaarse kontrolli, uuendused ja potentsiaalsed täiendused vastavalt vajadustele/soovidele.
?

Pakkus huvi?

Alusta 1. punkti läbi viimist juba täna ja esita meile päring. Esialgne projekti ülevaade on Sinu jaoks täiesti TASUTA.

Kodulehe loomise protsess tundub pikk? Vajad kiiremat varianti?

Tõsi, eelneva järgi võibki protsess aeganõudvam olla. Keskmise projekti kestvus on ligikaudu 1 kuu. Eeliseks on läbimõeldud ja oma võimalikul parimal viisil töötav koduleht. Sellegi poolest on arusaadav, et mõnikord on vaja veebileht kiiremini tööle saada. See tähendab, et mõned eelnevad sammud jäetakse välja või tõmmatakse nende töösisu ajaline osa võimalikult kokku. Sellel on mõned miinused, kuid see ei tähenda, et tulemus kehv on. Töö kiirele ja edukale teostusele aitab kindlasti kaasa kodulehe tellija poolne detailne sisendinfo ja kiire infovahetus.

Soovi korral küsi meilt lisa või esita päring kiiremini teostatavale lehele.

4 enamlevinud küsimust, kiirete vastustega...

Mida sisaldab üks koduleht?
Lühikene vastus: Kõike, mis toob kliendile kasu. Tavapäraselt 3-4 mobiilisõbralikku lehte (avaleht, teenused, meist/ettevõttest, kontakt) kliendi poolt saadetud infoga. Lisaks kontaktivorm + Google maps + üldine SEO Google'i jaoks. Kõik vajalik, et end internetis reklaamida.

Kui palju maksab üks koduleht?
Lühikene vastus: Oleneb, millist kodulehe lahendust soovitakse.
Lihtsamad ja kiiresti teostatavad lahendused alates 349€.
Kui kiiresti valmib üks koduleht?
Lühikene vastus: Oleneb, millist kodulehe lahendust soovitakse. Milline algmaterjal saadetakse ja kui kiiresti toimub infovahetus.
Lihtsamad ja kiiresti teostatavad lahendused keskmiselt 4-10 tööpäeva. Vastavatel tingimustel 2 tööpäevaga.

Kas kliendina on kodulehte lihtne hallata?
Lühikene vastus: Oleneb, millist kodulehe lahendust soovitakse. Üldiselt on tegemist lihtsama Wordpress baasil tehtud kodulehega, kus info (tekst ja meedia) muutmine ja vahetamine on kasutajasõbralik (st. mugav/kerge). Soovi korral saab osa võtta ka koolitustest.

Anna oma ärile uus jõud Wordpressiga!

Kodulehe või e-poe loomine on põnev protsess, mis võimaldab Sinu ideed nähtavaks teha kogu maailmale ning tõsta ettevõtte usaldusväärsust - see omakorda suurendab klientide arvu ja nende lojaalsust.
Digiloom pakub väga põhjalikke ning mitmekülgseid kodulehe ja e-poe koolitusi, mis on suunatud nii algajatele kui ka mõningal määral edasijõudnutele.

Teenuste valdkonda kuuluvad nii lihtsamate kui ka erilahenduste näol kodulehe tegemine, e-poe tegemine, logode tegemine, SEO tegemine.
Kontakt
  • rainer@digiloom.ee
  • (+372) 55 123 123
  • Aardla 23a, Tartu
Copyright © 2020-2023 Digiloom. Kõik õigused kaitstud.

Logi sisse

x