Koduleht on veel arendamisel. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.

Digi - 

Digitaalne

loom

looming

Digiloom on kooslus digitaalsusest ja loomingulisusest.

Kombineerides tehnilisi teadmisi loomingulise mõtteviisiga, paneme aluse oskustele ja tulemustele, mis omakorda loovad tulevikukindlaid lahendusi pidevalt areneval digimaastikul.
Meie eesmärk on pakkuda väga põhjalikke ning mitmekülgseid kodulehe ja e-poe koolitusi, mis on peamiselt suunatud algajatele.

Lisaks kuulub teenuste pagasisse kodulehtede, e-poodide ja SEO tegemine.

Läbimõeldud Wordpressi koolitused, veebiarendus, veebidisain, e-poed ja SEO teenused.

Meie soov on aidata ettevõtetel ja üksiktegijatel saavutada internetis edu. Peamine fookus on Wordpressi koolitustel, kus pakume mahukaid ning läbimõelduid koolitustunde. Sisu tutvustab õppijatele, kuidas Wordpressi kasutada ning millisel moel saab sellega luua endale, vastavalt soovidele, kodulehti või e-poode.

Lisaks Wordpressi koolitustele pakume ka veebilehe tegemist, veebidisaini, e-poe loomist ning SEO tegemist.
Julgeme väita, et oleme väike, kuid laia silmapiiriga tiim, kellel nii arenduse, disaini kui ka SEO kogemusi üle 10 aasta. Meie põhimissioon on aidata igalühel saavutada edu internetimaastikul. Hoiame endid kursis värskeimate uudistega ning jagame neid iga huvilisega. Olgu see otse kodulehel (vt. blogi), koolitustel või kodulehe loomise teenust pakkudes.

Oma ala spetsialistid, kellel kogemusi üle 10 aasta.

Pühendumus, mis aitab kliendi eesmärke täita.

Digiloom, kui ettevõte, on pühendunud pakkuma personaliseeritud ning kvaliteetseid teenuseid, mis vastavad iga kliendi vajadustele. Ole algaja või juba kogenum asjatundja, meie soov on aidata Sul saavutada edu interneti maastikul. Võta osa koolitusest või esita päring kodulehe, e-poe ja SEO jaoks ning näed, kuidas Sinu eesmärgid saavad täidetud.

Anna oma ärile uus jõud Wordpressiga!

Kodulehe või e-poe loomine on põnev protsess, mis võimaldab Sinu ideed nähtavaks teha kogu maailmale ning tõsta ettevõtte usaldusväärsust - see omakorda suurendab klientide arvu ja nende lojaalsust.
Digiloom pakub väga põhjalikke ning mitmekülgseid kodulehe ja e-poe koolitusi, mis on suunatud nii algajatele kui ka mõningal määral edasijõudnutele.

Teenuste valdkonda kuuluvad nii lihtsamate kui ka erilahenduste näol kodulehe tegemine, e-poe tegemine, logode tegemine, SEO tegemine.
Kontakt
  • rainer@digiloom.ee
  • (+372) 55 123 123
  • Aardla 23a, Tartu
© 2020-2024 Digiloom. Kõik õigused kaitstud.

Logi sisse

x