Meie koduleht on veel arendusfaasis. Kõik lehed ei pruugi erinevates seadmetes korrektselt töötada. Vabandame ebamugavuste pärast.

Kodulehe tegemine, e-poed

SEO, bränding

Eduka digitaalse lahenduse loomine võib olla keeruline protsess. Sobiva tulemuseni jõudmiseks tuleb leida õige partner, kasutada innovaatilisi lahendusi ning järgida usaldusväärseid protsesse. Jälgime kodulehe loomise printsiipe, jagame näpunäiteid ja tõhustame sellega ettevõtete müüki läbi kodulehe.
1

Kodulehe tegemine ja muud
sarnased lahendused

Kodulehe loomine desktop

Mida sisaldab üks koduleht?

Lühikene vastus: Kõike, mis toob kliendile kasu. Tavapäraselt 3-4 mobiilisõbralikku lehte (avaleht, teenused, meist/ettevõttest, kontakt) kliendi poolt saadetud infoga + kontaktivorm + Google maps + üldine SEO Google'i jaoks. Kõik vajalik, et end internetis reklaamida.

Kui palju maksab üks koduleht?

Lühikene vastus: Oleneb, millist kodulehe lahendust soovitakse.
Lihtsamad ja kiiresti teostatavad lahendused alates 249€.

Kui kiiresti valmib üks koduleht?

Lühikene vastus: Oleneb, millist kodulehe lahendust soovitakse. Milline algmaterjal saadetakse ja kui kiiresti toimub infovahetus.
Lihtsamad ja kiiresti teostatavad lahendused keskmiselt 4-8 tööpäeva. Vajadusel saab ka 1 päevaga.

Kas kliendina on kodulehte lihtne hallata?

Lühikene vastus: Oleneb, millist kodulehe lahendust soovitakse. Üldiselt on tegemist lihtsama Wordpress baasil tehtud kodulehega, kus info (tekst ja meedia) muutmine ja vahetamine on kliendisõbralik. Soovi korral saab meilt küsida ka juhendeid või koolitust.
2

E-poe tegemine, kataloogid
ja muu sarnane

Mida sisaldab üks e-pood?

Lühikene vastus: Kõike, mis teeb kodulehest e-poe. Keskmiselt 6 mobiilisõbralikku lehte (avaleht, tooted, meist/ettevõttest, kontakt, privaatsuspoliitika, müügitingimused) kliendi poolt saadetud infoga + e-poe mootor + tooted + ostukorv + kassa + makselahendused + tarnelahendused + kontaktivorm + üldine SEO Google'i jaoks. Kõik vajalik, et enda e-poodi internetis reklaamida.

Kui palju maksab üks e-pood?

Lühikene vastus: Oleneb, millist e-poe lahendust soovitakse.
Lihtsamad ja kiiresti teostatavad lahendused alates 379€. Siinkohal tasub kõrva taha panna, et keskmine e-poe maksumus on 800€ - 1200€.

Kui kiiresti valmib üks e-pood?

Lühikene vastus: Oleneb, millist e-poe lahendust soovitakse. Milline infomaterjal saadetakse ja kui kiiresti toimub infovahetus.
Lihtsamad ja kiiresti teostatavad lahendused keskmiselt 5-10 tööpäeva. Vajadusel saab ka 2-4 tööpäevaga.

Kas kliendina on e-poodi lihtne hallata?

Lühikene vastus: Kõik uus nõuab harjumist. Üldiselt on tegemist Wordpress + Woocommerce baasil tehtud e-poega, kus toodete ja tellimuste haldamine on lihtne ja kliendisõbralik. Soovi korral saab meilt küsida ka juhendeid või koolitust.
3

SEO ja Google'ist
leitavaks tegemine

Mida sisaldab SEO tegemine?

Lühikene vastus: ...

Kui palju maksab SEO tegemine?

Lühikene vastus: ...

Kui kiiresti saab SEO tehtud?

Lühikene vastus: ...

Kas kliendina on võimalik ise SEO-d edasi teha?

Lühikene vastus: ...

SEO info tulemas...

Idee endiselt alles?
Alusta siit
Soovi korral võid ka kirjutada: rainer[at]digiloom.ee või helistada (+372) 55 982 742