Koduleht on veel arendamisel. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.
Blogi, uudised, artiklid, õpetused ja palju muud pidevalt täienevat materjali. Meeldivat lugemist!

Veelgi tõhusamad e-poed uuendatud WooCommerce versiooniga

Koostas: Digiloom meeskond
9. juuni 2023

Woocommerce’i meeskonna poolt on ilmunud uus ja kauaoodatud lahendus e-poodidele. Populaarse e-poe mootori “Woocommerce” platvorm on saanud täienduse, mis toob kaasa varasemast kõrgema jõudlusega tellimuste haldamise (ing. k lühend: HPOS). See omakorda muudab e-poe kiiremaks ning tõhusamaks. Uuendus on eriti oluline suuremate e-poodide jaoks, kus tihtipeale kasutatakse suurte koormustega andmebaase.

Seni on WooCommerce’i tellimusi salvestatud andmebaasis, kus hoiustatakse ka muud e-poe infot (nt. tooted, kategooriad, kirjeldused jms). See lahendus ei olnud eriti optimaalne. Eriti suurte andmemahtude puhul, mis mõjutavad lehe laadimiskiirust ning lehe külastajate ostu/- ja kasutuskogemust.

Uuendusega kasutatakse nüüd eraldi andmebaase nii toodete kui ka tellimuste jaoks. See tähendab, et WooCommerce’i tellimuste süsteem on muudetud tunduvalt paindlikumaks ning sellega kaasnev e-poodide jõudlus muutub paremaks. Loogikale tuginedes aitab uus tellimuste haldussüsteem vähendada ka serveri koormust, parandades seeläbi e-poodide töökindlust ja vastupidavust.

Lisana on nüüdsest võimalik sooritada detailsemaid otsinguid näiteks tellimuste ajaloo või kliendi andmete järgi, mis on tugevaks edasiarenguks ka e-poodide klienditeeninduse valdkonnas.

Kokkuvõttes aitab eelnev uuendus kaasa paremale ostu- ja kasutuskogemusele ning pakub paremat võimalust keskenduda enda äri kasvatamisele. Soovitame igal uuel WooCommerce baasil loodud e-poel, uuendus esimesel võimalusel kasutusele võtta.

Rohkem infot Woocommerce’i ametlikult lehelt: Platform Update: High-Performance Order Storage for WooCommerce

KKK

 1. Kas uuendus mõjutab olemasolevaid tellimusi?
  Woocommerce’i vastus:
  Ei, uuendus ei mõjuta olemasolevaid tellimusi. Kõik varasemad tellimused jäävad alles ning neid saab endiselt vaadata ja hallata.
 2. Kas uuenduse peab ise paigaldama või seadistama?
  Woocommerce’i vastus:
  Uuenduse kasutusele võtmiseks soovitame kasutajatel uuendada oma WooCommerce versioonid (st. e-poe plugin). WooCommerce meeskond töötab selle nimel, et uuendamise protsess oleks võimalikult lihtne ning murevaba.
 3. Kas saan soovi korral tagasi minna vanale tellimuste süsteemile, juhul kui uus mulle ei sobi?
  Woocommerce’i vastus: Jah. Julgustame kõiki uuele versioonile minema, et kogeda kiiremat e-poe jõudlust, kuid mõistame kui kõik seda kohe proovida ei soovi. Uuendus on veel pigem testimisjärgus ning võib juhtuda, et ei tööta kõikide 3ndate osapoolte pluginatega ideaalselt.
  Meiepoolne lisakommentaar: Tuletame meelde, et enne uuenduste tegemist on mõistlik luua enda veebilehest varukoopia. Koopiate tegemiseks võib kasutada nt. UpDraftPlus nimelist pluginat.
 4. Kas uus lahendus mõjutab kuidagi minu veebipoe laadimiskiirust?
  Woocommerce’i vastus: Jah, uus süsteem on loodud eesmärgiga parandada e-poe laadimiskiirust, eriti suurte andmebaaside puhul.
  Meiepoolne lisakommentaar: Oluline on meeles pidada, et uuendus mõjutab ainult WooCommerce e-poode.
 5. Kuidas uus lahendus parandab tellimuste otsingut?
  Woocommerce’i vastus: Uus süsteem võimaldab sooritada detailsemaid otsinguid näiteks tellimuste ajaloo või kliendi andmete järgi. See aitab parandada nii klienditeeninduse kui ka tellimuste töötlemise kiirust.

Anna oma ärile uus jõud Wordpressiga!

Kodulehe või e-poe loomine on põnev protsess, mis võimaldab Sinu ideed nähtavaks teha kogu maailmale ning tõsta ettevõtte usaldusväärsust - see omakorda suurendab klientide arvu ja nende lojaalsust.
Digiloom pakub väga põhjalikke ning mitmekülgseid kodulehe ja e-poe koolitusi, mis on suunatud nii algajatele kui ka mõningal määral edasijõudnutele.

Teenuste valdkonda kuuluvad nii lihtsamate kui ka erilahenduste näol kodulehe tegemine, e-poe tegemine, logode tegemine, SEO tegemine.
Kontakt
 • rainer@digiloom.ee
 • (+372) 55 123 123
 • Aardla 23a, Tartu
© 2020-2024 Digiloom. Kõik õigused kaitstud.

Logi sisse

x